Dagmar Čížková - Narcisy

Olej na plátně, 45x40 cm. Signováno vlevo dole D. Čížková. Rámováno.

o autorovi: 1911-1993
Narodila se v Malíně u Kutné Hory. Studovala nejprvě keramiku, poté v Praze Ukrajinskou akademii a v Paříži navštěvovala kurzy F. Kupky na Akademii André Lhote. Studijní cesty podnikla po Německu, Belgii, Francii, Švýcarech, v sev. Itálii, Jugoslávii a Slovensku. Ve své tvorbě se věnovala malbě, grafice a textilím.

Dagmar Čížková
43891. Narcisy
Dražba ukončena:30.04.2020 19:49:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč