Olej na plátně, 46x66 cm. Signováno vpravo dole D. Šimková. Rám.
Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.
o autorovi: Narodila se v Praze roku 1955. Studovala střední výtvarnou školu na Hollarově nám a dále soukromě u malíře M.Kesla a u sochaře prof. Duška. V letech totality jí bylo znemožněno vystavovat. V současnosti se její obrazy, sochy a loutky nacházejí v mnoha veřejných a soukromých sbírkách,