Dagmar Šimková - Všechno

Olej na plátně, 46x66 cm. Signováno vpravo dole D. Šimková. Rám.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autorky.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1955. Studovala střední výtvarnou školu na Hollarově nám a dále soukromě u malíře M.Kesla a u sochaře prof. Duška. V letech totality jí bylo znemožněno vystavovat. V současnosti se její obrazy, sochy a loutky nacházejí v mnoha veřejných a soukromých sbírkách,

Dagmar Šimková
20177. Všechno
Dražba ukončena:30.05.2018 19:00:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč