František Daněk Sedláček - Řeka v údolí

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 48x65 cm. Signováno vlevo dole Daněk Sedláček 33. Rám, sklo.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

František Daněk Sedláček
34088. Řeka v údolí
Dražba ukončena:27.06.2019 21:00:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč