Sklo vrstvené, výška 20 cm. Signováno Daum Nancy. Pozn.: Pozdější produkce z 2. poloviny 20. století.
o autorovi: Francouz Jean Daum založil v r. 1878 sklárnu v městě Nancy, proslavila se výrobou secesního ozdobného skla.