dle Gustava Dore, neznámý autor 19.století - Miltonův ztracený ráj

Olej na plátně, 35x24 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

dle Gustava Dore, neznámý autor 19.století
43943. Miltonův ztracený ráj
Dražba ukončena:30.04.2020 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč