Dušan Polakovič - Sonáta pre staré mesto

Litografie, 65x48 cm. Autorský tisk. Signováno vpravo dole Dušan Polakovič 93. Monogramováno vlevo dole E.A. Rám, pasparta, reflex.

Dušan Polakovič
20563. Sonáta pre staré mesto
Dražba ukončena:31.05.2018 20:57:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč