Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x32 cm. Signováno vpravo nahoře E.D. 1935. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1892 -1961
V roce 1913 absolvoval na Akademii výtvarných umění, Praha, byl žákem profesora Vojtěcha Hynaise. Členem SVU Myslbek. Věnoval se volné malířské tvorbě, především ženských aktů.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč