Emanuel Neumann - Zimní nálada

Olej na kartonu, 23x18,5 cm, signováno vpravo dole Emi. Neuman, rám, zaskleno.

1873, Kosmonosy - 1932, Praha
Žák AVU (1889-1890).

Pozn.: Vzadu štítek: Salon výtvarného umění.

2028. Zimní nálada
Dražba ukončena:26.03.2015 20:59:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč