Emil Bieber

45890. Portrét mladé šlechtičny

popis: Ručně kolorovaná fotografie - bromostříbrný želatinový tisk. v rámečku. Signováno vpravo uprostřed perem R. Bieber. Papír nalepen na kartonu.
Mosazný litý stojací rámeček z období třetího rokoka (20. léta 20. století) - mírně poškozen.

Pozn.: Emil Bieber - slavný německý fotograf - portrétista (1878-1963). Fotografoval známé osobnosti, mj. i německého císaře Wilhelma II.

zbývá: 16 dnů, 7 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč