Emil Bieber

45890. Portrét mladé šlechtičny

popis: Ručně kolorovaná fotografie - bromostříbrný želatinový tisk. v rámečku. Signováno vpravo uprostřed perem R. Bieber. Papír nalepen na kartonu.
Mosazný litý stojací rámeček z období třetího rokoka (20. léta 20. století) - mírně poškozen.

Pozn.: Emil Bieber - slavný německý fotograf - portrétista (1878-1963). Fotografoval známé osobnosti, mj. i německého císaře Wilhelma II.

dražba ukončena: 10.06.2020 19:40:57

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč