Emil Bieber - Portrét mladé šlechtičny

Ručně kolorovaná fotografie - bromostříbrný želatinový tisk. v rámečku. Signováno vpravo uprostřed perem R. Bieber. Papír nalepen na kartonu.
Mosazný litý stojací rámeček z období třetího rokoka (20. léta 20. století) - mírně poškozen.

Pozn.: Emil Bieber - slavný německý fotograf - portrétista (1878-1963). Fotografoval známé osobnosti, mj. i německého císaře Wilhelma II.

Emil Bieber
45890. Portrét mladé šlechtičny
Dražba ukončena:10.06.2020 19:40:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč