Ručně kolorovaná fotografie - bromostříbrný želatinový tisk. v rámečku. Signováno vpravo uprostřed perem R. Bieber. Papír nalepen na kartonu.
Mosazný litý stojací rámeček z období třetího rokoka (20. léta 20. století) - mírně poškozen.
Pozn.: Emil Bieber - slavný německý fotograf - portrétista (1878-1963). Fotografoval známé osobnosti, mj. i německého císaře Wilhelma II.