Lept, 24x20 cm. Signováno vlevo dole Emil Singer. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1881 – 1942 Rakouský impresionista, narozen na Moravě. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.