Ender Komáromi - Kacs - Večerná usedlost

Olej na plátně, 41x51 cm. Signováno vpravo dole Komárori-Katl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

31143. Večerná usedlost
Dražba ukončena:25.04.2019 18:50:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč