Enrico Frattini - Mladý kuřák

Olej na plátně, 30x24 cm. Signováno vlevo dole E. Frattini. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1890 – 1968
Italský malíř.

91256. Mladý kuřák
Dražba ukončena:05.03.2023 21:54:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč