Erhard Hippold - Portrét mladé ženy

Olej na sololitu, 68x48 cm. Signováno vpravo dole Hippold 60. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1909 – 1972
Německý malíř

111931. Portrét mladé ženy
Dražba ukončena:18.02.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč