Erwin Pendl - Vídeň

Kresba, 17x27 cm, signováno vlevo dole Erwin Pendl, Wien, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

5443. Vídeň
Dražba ukončena:28.09.2016 21:50:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč