Eugen Arvanitache - Svatá noc

Podmalba na skle, 28x22 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Rumunsko 1970.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: Rumunský insitní umělec.

84877. Svatá noc
Dražba ukončena:09.10.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč