Podmalba na skle, 28x22 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Rumunsko 1970.
Nejdelší strana: 37 cm
o autorovi: Rumunský insitní umělec.