Eva a Jan Švankmajerovi, Kostelec - Doza s hadem

Keramika, výška: 25 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Eva a Jan Švankmajerovi, Kostelec
68209. Doza s hadem
Dražba ukončena:11.11.2021 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč