Olej na kartonu, 106x73 cm. Signováno vpravo dole Eva Burešová 54. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodila se roku 1922. Studovala v Praze UMPRUM u prof. Filly a Mokrého.