MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Hmota, výška 29 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Evropa 19.- 20. stol.
23010. Sedící dívka
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 100 Kč
limit (17.10.2018 20:30:47)
3159
3 000 Kč
1786
2 900 Kč
limit (17.10.2018 20:24:29)
3159
2 800 Kč
1786
2 700 Kč
limit (17.10.2018 20:23:54)
3159
2 600 Kč
1786
2 500 Kč
3159
2 400 Kč
1786
2 300 Kč
3159
2 200 Kč
limit (17.10.2018 20:17:44)
1786
2 200 Kč
limit (17.10.2018 20:18:01)
1786
2 100 Kč
3159
2 000 Kč
limit (17.10.2018 20:16:49)
1786
1 800 Kč
limit (17.10.2018 20:16:28)
1786
1 700 Kč
3159
1 600 Kč
limit (17.10.2018 20:16:18)
1786
1 500 Kč
3159
1 400 Kč
limit (17.10.2018 20:13:15)
1786
1 300 Kč
2359
1 200 Kč
limit (17.10.2018 19:58:49)
985
1 100 Kč
2359
1 000 Kč
limit (17.10.2018 19:58:36)
985
900 Kč
2359
800 Kč
limit (16.10.2018 13:40:02)
985
700 Kč
4227
600 Kč
3179
500 Kč
1171