Evropa 19.- 20. stol. - Sedící dívka

Hmota, výška 29 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 19.- 20. stol.
23010. Sedící dívka
Dražba ukončena:17.10.2018 20:38:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč