Evropa 19. století - Anděl s vavřínovým věncem

Bronz, výška 25 cm.

Pozn.: Poškozeno. Podstavec chybí.

Evropa 19. století
5007. Anděl s vavřínovým věncem
Dražba ukončena:26.05.2016 22:41:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč