Evropa 19. století - Sportovní kuše

Dřevo a kost, délka: 71 cm. Evropa 19. stol.

Pozn.: Nekompletní. Poškozeno.

Evropa 19. století
30368. Sportovní kuše
Dražba ukončena:10.04.2019 22:09:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč