Nejdelší strana: 62 cm
Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na lepence, 40 x 40 cm. Nesignováno. Rámováno v umělecké francouzské paspartě pod sklem do francouzského dobového rámu stylu art deco. Rozměr i s rámem 62 x 62 cm.
Poznámka současného majitele: Výjimečné art decové dílo z pařížského uměleckého prostředí brilantně vypracované s velkým uměleckým potenciálem! Dílo pochází původně z umělecké sbírky českých sběratelů žijících v Paříži. Vynikající umělecká nabídka!