Evropa 20. století - Umělcův svět

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Hutný olej na malířské lepence, 60 x 78 cm. Nesignováno. Rámováno ve francouzském autorském velmi kvalitním galerijním rámu. Mimořádně vysoce kvalitní galerijní dílo zaujme okamžitě každého poučeného sběratele. Obdobná témata zpracovával mistr moderní malby Piessen. Předložené dílo sice není signované, avšak je naprosto precizně provedené. Tematicky a stylově nese znaky blízké tvorbě malíře Piessena. Obraz původně pochází z velmi kvalitní sbírky moderního umění českých krajanů žijících v New Yorku. Po určení autorství obrazu bude zaznamenán strmý cenový nárůst. Naprosto výjimečná nabídka na trhu s uměním! Rare!

Evropa 20. století
107421. Umělcův svět
Dražba ukončena:20.12.2023 19:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč