Evropa kolem roku 1800 - Spanilá

Olej na plátně, 30x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 50 cm

Evropa kolem roku 1800
83895. Spanilá
Dražba ukončena:29.09.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč