Evropa konec 19. stol. - Secesní zrcadlo

Výška 127 cm, šířka 95 cm, hloubka 15 cm. Zdobené řezbou, vykládané perletí. Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa konec 19. stol.
85609. Secesní zrcadlo
Dražba ukončena:16.11.2022 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč