Evropa po roce 1900 - Dívka v kloboučku

Nejdelší strana: 39 cm

Porcelán, výška 39 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno- lepená mašle na kloboučku.

vydraženo top
Evropa po roce 1900
78303. Dívka v kloboučku
Dražba ukončena:15.06.2022 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč