MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 50x60 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
evropský malíř 1. pol. 20. stol.
6235. Koně v polích
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
limit (27.10.2016 20:39:59)
2015
2 900 Kč
927
2 600 Kč
limit (27.10.2016 20:38:36)
2015
2 500 Kč
927
2 300 Kč
limit (27.10.2016 20:15:49)
2015
2 200 Kč
1167
2 100 Kč
limit (27.10.2016 20:15:47)
2015
2 000 Kč
1167
1 900 Kč
limit (27.10.2016 20:15:44)
2015
1 800 Kč
1167
1 700 Kč
limit (26.10.2016 18:46:54)
2015
1 600 Kč
610
1 500 Kč
limit (26.10.2016 18:46:37)
2015
1 400 Kč
610
1 300 Kč
limit (26.10.2016 18:46:14)
2015
1 200 Kč
610
1 100 Kč
2015
1 000 Kč
1610
900 Kč
1167
800 Kč
1040
700 Kč
604