evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Koně v polích

Olej na plátně, 50x60 cm, nesignováno, rám.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
6235. Koně v polích
Dražba ukončena:27.10.2016 21:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč