evropský malíř 17. stol. - Hráči karet

Olej na plátně, 30x36 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Nažehleno na druhotné plátno.

evropský malíř 17. stol.
15830. Hráči karet
Dražba ukončena:25.01.2018 22:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč