evropský malíř 19. stol. - Voják

Olej na plátně, 65x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozené.

evropský malíř 19. stol.
21376. Voják
Dražba ukončena:28.06.2018 18:07:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč