evropský malíř 2. pol 19. stol. - Romantická krajina

Olej na plátně, 40x54 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

evropský malíř 2. pol 19. stol.
16577. Romantická krajina
Dražba ukončena:28.02.2018 19:06:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč