evropský malíř 2. pol 19. stol. - U kostela

Akvarel, 45x36 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen, papír mírně poškozen.

evropský malíř 2. pol 19. stol.
21585. U kostela
Dražba ukončena:28.06.2018 22:03:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč