evropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Krajina s větrným mlýnem

Olej na plátně, 65x100 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v minulosti odborně restaurována.

evropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
22694. Krajina s větrným mlýnem
Dražba ukončena:27.09.2018 19:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč