evropský malíř první třetiny 20. stol. - Žena s dětmi u korábu

Olej na plátně fixovaném na překližce. 25x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

evropský malíř první třetiny 20. stol.
302644. Žena s dětmi u korábu
Dražba ukončena:15.12.2019 20:23:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč