evropští malíři 19. a počátku 20. stol. - Konvolut 4 romantických olejů

1. Antická váza s květinami - Olej na plátně, 45x32 cm, monogramováno vpravo dole JU, nerámováno.
2. Dívka na žebříku - Olej na plátně, 65x45 cm, nerámováno.
Pozn.: Plátno poškozeno, na dvou místech podlepeno.
3. Na pastvě u říčky - Olej na kartonu, 21,5x40 cm, nerámováno.
4. Samota u potoka - Olej na plátně, 32x42 cm, nerámováno.
Pozn.: Malba silně poškozena krakeláží a četnými prasklinami.

evropští malíři 19. a počátku 20. stol.
2634. Konvolut 4 romantických olejů
Dražba ukončena:27.05.2015 22:42:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč