1. Kouzelný strom - Kombinovaná technika, 39x54 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Pasparta místy znečištěna a zvlněna. Rám místy poškozen.
2. Liška v lese - Kombinovaná technika na papíře, 35x50 cm, signováno vlevo dole Šém. Zi., rám, nezaskleno.
Pozn.: Papír místy zvlněn. Na okrajích natržen.
3. Matka s dítětem - Kombinovaná technika, 57x31,5 cm, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
4. Přístaviště - Kolorovaná kresba, 20x38 cm, signováno vpravo dole Vilém Plocek 43, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
5. Andělé - Tušová kresba, 16x23 cm, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Papír místy nalomen a protržen.
6. Skupina žen - Tušová kresba, 21x18,5 cm, signováno vlevo dole Beham, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Papír místy nalomen, protržen a zvlněn.
7. Přístav - Suchá jehla, 13,5x17 cm, rám, zaskleno.
Pozn.: Papír poškozen, nalomen, znečištěn, zvlněn, v rohu kus odtržen.