F. Tásler - Borovice v Úpici

Olej na kartonu, 49x69 cm, signováno vpravo dole F. Tásler, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6976. Borovice v Úpici
Dražba ukončena:25.01.2017 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč