F. Tásler - Rozkvetlý strom

Olej na kartonu, 30x42 cm, signováno vpravo dole F. Tásler, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

9026. Rozkvetlý strom
Dražba ukončena:30.03.2017 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč