F. Tužinský - Město v zátoce

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole F. Tužinský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

69077. Město v zátoce
Dražba ukončena:14.11.2021 20:52:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč