Fam Annel - Rozkoš II.

Akvarel, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Fam-Annel 2021. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

Fam Annel
101750. Rozkoš II.
Dražba ukončena:10.09.2023 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč