Ferdinand Kuschel - Bojiště

Kombinovaná technika na silném papíře fixováno na plátně, 70x137 cm. Signováno vpravo dole Ferdinand Kuschel 1931. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

Ferdinand Kuschel
301181. Bojiště
Dražba ukončena:03.10.2019 20:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč