Fjodor Ivanovič Melnikov - Odpočinek na mezi

Olej na plátně, 32x50 cm, signováno vpravo dole Melnikov, rám.

5437. Odpočinek na mezi
Dražba ukončena:28.09.2016 22:02:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč