F.K. - Rybáři

Pastel na papíře, 28x42 cm. Signováno vpravo dole F.K. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

F.K.
114796. Rybáři
Dražba ukončena:21.04.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč