Fr. Hohe podle Maxmiliána Haushofera - Panorama Prahy z návrší pod Braníkem

Kolorovaná litografie, 42x66 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Fr. Hohe podle Maxmiliána Haushofera
68273. Panorama Prahy z návrší pod Braníkem
Dražba ukončena:11.11.2021 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč