Kombinovaná technika, 34x24 cm. Signováno vpravo dole Fráňa Smatek 1926. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 52 cm
o autorovi: 1899 - 1978?
Narodil se v Žiželicích nad Cidlinou. Studoval ve Vídni. Ilustrátor. Mj. kreslil plakáty pro T. Baťu.