Fráňa Smatek - Kráska se zrcátkem

Kombinovaná technika, 34x24 cm. Signováno vpravo dole Fráňa Smatek 1926. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1899 - 1978?
Narodil se v Žiželicích nad Cidlinou. Studoval ve Vídni. Ilustrátor. Mj. kreslil plakáty pro T. Baťu.

110367. Kráska se zrcátkem
Dražba ukončena:28.01.2024 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč