Franc - Kytice lučních květů

Olej na sololitu, 56x43 cm. Signováno vpravo dole Franc. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

Franc
83663. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:11.09.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč