Francie 1. třetina 19. století - Perkusní dustojnická pistole

Délka 23 cm. P/ůvodně křesadlová pistole, transformovaná na perkusní, cca kolem roku 1930.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie 1. třetina 19. století
99191. Perkusní dustojnická pistole
Dražba ukončena:26.07.2023 22:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč