Francie 19. století - Palubní šavle

Celková délka 81 cm. Signováno na hřbetě. Rok výroby březen 1843.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie 19. století
96473. Palubní šavle
Dražba ukončena:28.06.2023 22:13:33
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč