Francie, konec 19. století - Kord

Celková délka 104 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie, konec 19. století
68378. Kord
Dražba ukončena:11.11.2021 23:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč