MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Celková délka 101 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Francie, konec 19. století
68272. Kord-šavle
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 700 Kč
8470
3 600 Kč
2332
3 500 Kč
1610
3 400 Kč
6596
3 300 Kč
limit (11.11.2021 16:22:48)
8470
3 200 Kč
6596
3 100 Kč
limit (11.11.2021 16:22:41)
8470
3 000 Kč
6596
2 900 Kč
limit (11.11.2021 13:16:21)
8470
2 800 Kč
6147
2 700 Kč
9131
2 600 Kč
2590
2 500 Kč
limit (10.11.2021 19:40:18)
4937
2 500 Kč
2590
2 400 Kč
limit (10.11.2021 19:40:07)
4937
2 300 Kč
2590
2 200 Kč
limit (10.11.2021 19:40:02)
4937
2 100 Kč
2590
2 000 Kč
limit (10.11.2021 16:17:10)
4937
1 900 Kč
2590
1 800 Kč
4656
1 700 Kč
5572
1 600 Kč
4937
1 500 Kč
2590
1 400 Kč
5572
1 300 Kč
5807
1 200 Kč
5661
1 100 Kč
9131
1 000 Kč
8622