Francie, konec 19. století - Kord-šavle

Celková délka 101 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie, konec 19. století
68272. Kord-šavle
Dražba ukončena:11.11.2021 21:45:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč