František Bílek (1907) - Letní den u vody

Olej na sololitu, 49x58 cm. Signováno vlevo dole Fr. Bílek 1947. Rámováno.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1907 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

96556. Letní den u vody
Dražba ukončena:29.06.2023 20:09:51
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč