František Kobliha - Malostranské střechy

Dřevoryt, 45x35 cm. Monogramováno vlevo dole v tisku FK a signováno vpravo dole F. Kobliha. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1877-1962
Narodil se v Praze. Studoval v Praze nejprve UMPRUM, poté AVU u prof. Ženíška. Ve své tvorbě se zabýval hlavně grafikou, ve které je označován za samouka. Je označován za představitele druhé vlny českého symbolismu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

28330. Malostranské střechy
Dražba ukončena:13.03.2019 21:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč